Şile Whirlpool Servisi

Şile Whirlpool Servisi Güvenlik ve kalite esaslarını gözeten bir misyon ile hizmetlerini sürdüren Şile Whirlpool servis müşteri memnuniyetini benimseyerek çalıyor. Tecrübeli bir teknik ekibe sahip olmamız dolayısıyla beyaz eşyanın hasar tespiti kadar onarımı da oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanmış oluyor. Bu sayede müşteriler uzun süreli mağduriyet yaşamamış oluyor.

Şile Whirlpool Servisi

Donanımlı Bir Ekip Hasar tespiti sayesinde onarım esnasında hangi yedek parçaya ihtiyaç olduğuna dair bir araştırma yapılarak ev ziyaretlerine gerekli olan tüm ekipmanlar ile gidilir. Bu sayede ürün servise getirilmeden de rahatlıkla tamir edilmiş olur. Şile Whirlpool Servisi  Firmamızda beyaz eşyalar için gerekli olan her tür yedek parçanın orijinali mevcuttur. Bu sayede yapılan çalışmalar uzun süreli verimliliği beraberinde getirecektir.

Arıza tespiti yapıldıktan sonra müşteriye arıza sebebi hakkında ve bir sonraki adım için bilgi verilir. Eğer cihaz bulunduğu yerde onarılamayacak derecede hasarlı ise servise getirilir.

Şile Whirlpool

Hızlı Sonuç Cihazın bakım ve onarımı için müşteriden uygun bir süre istenir ve kararlaştırılan tarihte ve saatte onarımı yapılmış olan ürün müşteriye teslim edilir. Tüm bu aşamaların her birinden müşterinin de haberdar olması sağlanır. Kaliteli bir onarım için işini iyi bilen, eğitimli ve uzman bir ekip ile çalışmakta yarar bulunuyor.

Aksi halde cihaz tamir edilmiş olsa dahi kısa bir süre sonra yeniden daha ciddi arızaları beraberinde getirecektir. Şile Whirlpool servisi elemanlarına ve tecrübesine oldukça güvenir. Yaptığı her işin kalitesinden emin olan bir servis ile çalışmak herkesin hakkıdır.

 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şile Whirlpool Servisi Şile Whirlpool Servisi için yorumda bulun

    Şile Whirlpool Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şile Whirlpool Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.