Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuk Yumurtası Organik besine önem verenlerin tek tercihi gezen tavuk yumurtası olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Gezen Tavuk Malum günümüz şartlarında doğal ve taze yumurtaya ulaşabilmek oldukça zorken Aktav ailesi olarak tüm doğallığı sofralarınıza getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gezen tavuk yumurtasında diğer yumurtalardan daha fazla protein ve E vitamini bulunmaktadır. Bu sebepten büyüme çağında olan çocukların günde en az 1 yumurta tüketmesi gerekir. Gezen tavuk yumurtası için sitemize online erişim sağlayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. 7/24 aktif olan sitemiz her zaman hizmet için hazırdır.

Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuklardan Gelen Sağlıklı Yaşam

Sürekli gezen tavukların doğal olarak beslenmesinden elde edilen her yumurta pırlanta değerindedir. Doğal yumurta için bize ve ekibimize erişim sağlayabilirsiniz. Kimyasaldan ve etken maddelerden tamamen uzak olarak üretilen yumurtalar için resmi internet sayfamızdan bizlere ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Tavuk Satışı Kanatlı hayvan yetiştiriciliğinde uzman kadromuz her açıdan siz değerli müşterilerimize tam destek sağlamaktadır. Veterinerlerimizde bu konuda bize gereken desteği sağlayarak güçlü bir ekip olmamızı sağlamaktadır. Yumurtanızı bizden seçin sağlıklı kalın.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Ocak 8, 2020
Kasım 11, 2019
Ekim 1, 2019

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Gezen Tavuk Yumurtası için yorumda bulun

    Gezen Tavuk Yumurtası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gezen Tavuk Yumurtası için ilk yorumu yapabilirsin.