Açık Kök Meyve Fidanı

Açık Kök Meyve Fidanı

Ürünlerimiz arasında yer alan badem ve cevizin dışında pek çok farklı meyve fidanı satışı da yapmaktayız. Kendi üretimimiz olan fidanlarımızı, aldığımız sertifikalara uygun şekilde üretmekte ve sizlere göndermekteyiz. Fidanlarımızın hızlı kargoyla gönderilmesini sağlayarak, sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını hedefliyoruz. Açık kök meyve fidanı ürünlerimiz arasında kiraz, elma, erik ve dahası bulunmaktadır. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Fidanlarımız dışında bahçeniz için gerekli ürünleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Meyve Fidanları

Narenciye fidanları sayesinde kendi limon, turunç, mandalina ve portakalınızı yetiştirebilirsiniz. Erik ve elma fidanı çeşitlerimiz, oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Özellikle meyve konusunda hassas olan ve sağlıklısını yemek isteyen müşterilerimiz bizleri tercih etmekte ve memnun kalmaktadır. Günün her saati ulaşabileceğiniz Whatsapp destek hattımız sayesinde, müşterilerimize kaliteli ve daimi hizmet veriyoruz.

Ürünlerimizi satın almak için web sitemizi ziyaret etmeniz, üyelik oluşturduktan sonra satın almak istediklerinizi sepetinize ekleyerek ödeme adımlarını tamamlamanız gerekmektedir. Ürünlerimiz arasında meyve olarak geçen zeytin fidanları da bulunmaktadır. Farklı zeytinleri denemek için sipariş edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Ocak 8, 2020
Kasım 11, 2019
Ekim 1, 2019
Ağustos 16, 2019

Bir cevap yazın

  1. Açık Kök Meyve Fidanı için yorumda bulun

    Açık Kök Meyve Fidanı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Açık Kök Meyve Fidanı için ilk yorumu yapabilirsin.